Kamenárstvo pre Košice a široké okolie. Sme tu, aby  sme spoločne zveľadovali naše služby k vašej spokojnosti. Budujeme a rozvíjame sa od roku 2008. V relatívne krátkom čase sme sa stali jedným z lídrov na trhu v regióne v oblasti poskytovania kamenárskych služieb. Našu ponuku a služby neustále zlepšujeme a upravujeme v snahe poskytovať ich  efektívnejšie, komplexnejšie a rýchlejšie. V súčasnosti disponujeme množstvom  žulových a mramorových produktov pochádzajúcich z Indie, Číny, Afriky, Škandinávie a iných oblastí, ktoré sú pripravené k okamžitému odberu, alebo expedícii. Realizujeme aj logistické služby pre našich klientov za výhodne nízke ceny. Súčastou naších služieb je aj porez a leštenie kameňa, taktiež CNC gravírovanie fotografií a iných ornamentov. Samozrejmosťou je pieskovanie a zlatenie písma na pomníky.

Radi vás uvítame v naších priestoroch, ktoré sa výhodne nachádzajú iba 4 km od Košíc. 

Naši odberatelia

Poskytujeme predaj a služby v rámci veľkoobchodu. Našu klientelu tvoria živnostníci a právnické subjekty v rámci kamenárskej a stavebnej činnosti. 

Cenník

Cena žulových výrobkov, či už žulových pracovných dosiek, mramorových obkladov krbov, alebo náhrobných kameňov, pomníkov a iných výrobkov z prírodného kameňa je individuálna a závisí od viacerých faktorov, ako sú farba žuly - mramoru, rozmeru, rozsahu opracovania a podobne. Cenník, respektíve cenovú ponuku vám radi poskytneme po osobnej konzultácii.